side-area-logo

Współpraca dla klienta

DUDA Logistics to zaufany partner biznesowy, na którym możesz polegać. Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Sprawdź, co możesz zyskać, nawiązując z nami współpracę. Gwarantujemy pełne dopasowanie do Twoich potrzeb. Poznaj możliwości nowoczesnego transportu i logistyki – poznaj DUDA Logistics.

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

DUDA Logistics to firma, która przekuwa nowoczesne rozwiązania z sektora TSL na pełną satysfakcję swoich klientów. Wywodząc się z Duda-Cars, poznaliśmy wszelkie tajniki bezpiecznego oraz efektywnego transportu samochodów. Łącząc swoje doświadczenia z wiedzą dotyczącą spedycji i transportu międzynarodowego, jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi transportowe dedykowane zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym.

DLACZEGO DUDA LOGISTICS?

Nieustannie dostosowujemy naszą działalność do dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych klientów oraz specyfiki sektora TSL. Tylko oferowanie najlepszych usług oraz wszechstronne podejście do klienta umożliwiają nam nieustanny rozwój i dostarczanie precyzyjnie dopasowanych rozwiązań. Postaw na stabilną firmę z perspektywami – przekuj nasze doświadczenie na swoją korzyść.

Jasne zasady współpracy
Od samego początku wiesz, czego się po nas spodziewać. Jesteśmy stabilną i wiarygodną firmą z klarownymi zasadami współpracy.
Elastycznie dopasowana oferta
Nasi pracownicy dopasowują usługi DUDA Logistics do potrzeb i wymagań naszych klientów. Zaproponujemy Ci możliwie najlepsze rozwiązania.
Kompleksowe usługi transportowe
Świadczymy zarówno wszechstronny autotransport na terenie Unii Europejskiej, jak i fachową spedycję i transport krajowy oraz międzynarodowy.
Wiarygodność i pewność
Nasze korzenie wywodzą się z Duda-Cars, lidera sieci Mercedes-Benz Polska. Dynamiczny rozwój DUDA Logistics to najlepszy wyznacznik wiarygodności.
Certyfikowany partner biznesowy
Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia i licencje, które umożliwiają nam realizowanie w pełni legalnego przewozu towarów i pojazdów.
Gwarancja bezpieczeństwa
Dysponujemy nowoczesnym taborem i autotransporterami, a także profesjonalnymi kierowcami. Zapewniamy ubezpieczenie przewożonych ładunków.

NAPISZ DO NAS

Spełniasz nasze warunki? Jesteś zainteresowany długoterminową i stabilną współpracą z DUDA Logistics? Aplikuj! Wyślij nam wiadomość  i zasil szeregi naszych przewoźników.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi pracownikami.