side-area-logo

Transport samochodów

Transport samochodów to nasza specjalność. Nasze przedsiębiorstwo rozpoczynało działalność jako dział firmy Duda-Cars, lidera sieci sprzedaży Mercedes-Benz, AMG i smart., realizujący jej potrzeby przewozów samochodów. Doświadczenie oraz wiedza pracowników DUDA Logistics pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi z zakresu bezpiecznego transportu pojazdów. Usługi realizujemy za pomocą najnowocześniejszych autotransporterów.

Podaj cel, my zadbamy o resztę

Wystarczy, że wskażesz nam auto do transportu, a nasi pracownicy sprawnie i w pełni bezpiecznie przetransportują je we wskazane miejsce. Realizujemy transport aut na tory wyścigowe, transport nowych i klasycznych samochodów na zloty oraz eventy, a także dowóz aut w dowolne miejsce. Usługę autotransportu wykonujemy na terenie całej Europy.

Doświadczony kierowca

Zatrudniamy wyłącznie kierowców znających język obcy i posiadających umiejętności związane z załadunkiem oraz zabezpieczeniem aut.

Pełne bezpieczeństwo

Prowadzimy pełną dokumentację transportową, a nasze nowoczesne autotransportery posiadają monitoring GPS, zamykaną obudowę i alarm z czujnikiem ruchu.

Kompleksowa usługa

Organizujemy odprawy celne, przeprawy promowe oraz załatwiamy wszelkie formalności związane z transportem samochodów na terenie UE.

DLACZEGO MY?

Doświadczenie i wiedza
Przekujemy je w Twoją satysfakcję
DUDA Logistics to wyłącznie najlepsi specjaliści. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi ekspertami, którym możesz w pełni zaufać.
Potwierdzona jakość
Posiadamy liczne certyfikaty
Mamy licencję do prowadzenia międzynarodowego przewozu drogowego, a także zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego.
Pasja do motoryzacji
Troszczymy się o przewożone auta
Każdy przewożony pojazd jest ubezpieczony polisą do wartości 1,5 mln euro. Podzielamy Twoją miłość do samochodów i dbamy o nie jak o własne.
Stabilna i wiarygodna firma
Nie znikniemy z Twoim ładunkiem
Ugruntowana pozycja, przejrzysta historia przedsiębiorstwa i odważne plany na przyszłość. Dzięki nim możesz nam zaufać.
Wyłącznie najlepszy sprzęt
Dysponujemy najlepszymi autotransporterami
Posiadamy zaawansowane technologicznie zamknięte autotransportery, które chronią ładunek przed warunkami drogowymi i próbami wandalizmu.
Elastyczne rozwiązania
Dopasowujemy się do Twoich potrzeb
Dokładnie słuchamy naszych klientów i zawsze staramy się zaproponować rozwiązania precyzyjnie dopasowane od ich potrzeb.

NASZE AUTOTRANSPORTERY

przewoz autolawetą
autolawet zamknięta

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy przewożone pojazdy są ubezpieczone?

Tak, każdy pojazd transportowany przez DUDA Logistics jest ubezpieczany. Wysokość polisy wynosi 2 000 000 euro.

Jakie samochody mogą być przewożone?

Pojemność naszych autotransporterów zależy od wagi, długości i szerokości samochodów. Jednak wystarczy, że powiesz nam, jakie pojazdy chcesz przewieźć, a my określimy nasze możliwości transportowe.

Jakimi transporterami dysponujecie?

Posiadamy nowoczesne zamykane lawety z podnośnikiem hydraulicznym i wyciągarką, które umożliwiają transport dwóch pojazdów o łącznej masie do 4455 kg.

Dysponujemy także zestawami otwartymi umożliwiającymi transport do max. 4 aut jednocześnie. Wszystkie lawety zbudowane są podwoziach Mercedesów Atego najnowszej generacji.

Jakie samochody przewozicie?

DUDA Logistics specjalizuje się w przewożeniu samochodów: sportowych, terenowych, luksusowych, nowych i używanych, uszkodzonych, klasyków modeli szkoleniowych i szkieletów pojazdów.

Czy transportujecie samochody na eventy?

Tak, służymy fachową pomocą w transporcie pojazdów na tory wyścigowe oraz zloty i eventy. Transport wykonujemy na terenie całej Unii Europejskiej.

Czy transport jest dokumentowany?

Tak, nasi pracownicy prowadzą pełną dokumentację transportową oraz posługują się protokołami zdawczo-odbiorczymi. Wszystko w trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapytaj o ofertę

Zachęcamy do przesłania zapytania. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

 

e-mail: Autotransport@dudalogistics.pl

 Telefon:

+48 533 312 009

+48 734 210 997

+48 734 211 003