side-area-logo

Transport międzynarodowy

Błyskawiczny i atrakcyjny cenowo transport międzynarodowy? Tak, to możliwe wyłącznie z DUDA Logistics. Zapewniamy precyzyjnie dopasowane i kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu międzynarodowego na terenie Unii Europejskiej. Zapewniamy gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru.

Docieramy tam, gdzie inni nie mogą

Wskaż nam towar do przewiezienia, a nasi fachowcy zadbają o resztę. Transportujemy towary szybko, pewnie i całkowicie bezpiecznie. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, by w jak największym stopniu odciążyć naszych klientów.

TYPY ŁADUNKÓW

Towary neutralne

Nasi fachowcy realizują dostawy w systemie just in time w przypadku transportu towarów neutralnych.

Towary niebezpieczne

Dbamy o to, by towary niebezpieczne pozostały w pełni bezpieczne na każdym etapie realizacji transportu międzynarodowego.

Towary wymagające temperatury kontrolowanej

W pełni kontrolujemy sytuację. Zapewniamy dynamiczny transport towarów wymagających odpowiednich warunków temperaturowych.

DLACZEGO DUDA LOGISTICS?

Stały nadzór transportu
Twój ładunek pod ciągłą kontrolą
Zapewniamy naszym klientom funkcjonalne narzędzia umożliwiające nieustanną kontrolę miejsca oraz stanu przewożonego ładunku.
Mądrze planujemy
Kompleksowo organizujemy transport
Fachowcy DUDA Logistics zajmą się kompleksową realizacją zleconego transportu w taki sposób, by w jak efektywniejszy sposób wykorzystać dostępne środki.
Gwarancja bezpieczeństwa
Ubezpieczamy przewożony ładunek
W trosce o najwyższą jakość realizowanych usług zapewniamy pełne ubezpieczenie przewożonych ładunków.

NASZA FLOTA

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zachęcamy do przesłania zapytania. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w naszej Polityce Prywatności