side-area-logo

Tabor

Oferujemy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. W trosce o najwyższą jakość naszej pracy oraz o pełne zadowolenie klientów bazujemy wyłącznie na najlepszych ciągnikach, autotransporterach i naczepach. Korelujemy doświadczenie, wiedzę i dostęp do najlepszych rozwiązań, by zapewnić biznesowy sukces naszym partnerom. Wystarczy, że zlecisz nam transport ładunku – my zajmiemy się resztą.

AUTOTRANSPORTERY

Jeśli planujesz transport samochodów, nie mogłeś trafić lepiej. Posiadamy nowoczesne, niezawodne i całkowicie bezpieczne autotransportery zamknięte oraz otwarte , które wyposażone zostały m.in. w hydraulicznie opuszczaną rampę najazdową, wyciągarkę elektryczną, czy alarmy z czujnikami ruchu w zabudowie. Na czas transportu każdy z naszych autotransporterów posiada na stanie kompletne i homologowane zabezpieczenia montażowe na każde z kół. Gotowy na szybki i bezpieczny transport samochodu?

CIĄGNIKI

Usługi transportowe DUDA Logistics bazują na nowoczesnych ciągnikach siodłowych marki Mercedes-Benz. Dbamy o perfekcyjny stan techniczny oraz prawny naszych pojazdów. W trosce o środowisko, nasze ciągniki spełniają rygorystyczne normy ekologiczne i zapewniają wydajny oraz ekonomiczny transport ładunków. Poniżej prezentujemy naszą flotę.