side-area-logo

Spedycja

DUDA Logistics to zaufany partner w zakresie spedycji drogowej. Realizujemy kompleksowe usługi organizowania transportu towarów na terenie Unii Europejskiej. Nasi fachowcy przyjmą zlecenia, wybiorą optymalne środki transportu, sporządzą dokładną dokumentację, przygotują towar i zajmą się jego przepakowaniem, składowaniem oraz przeładunkami. Wszystko dla maksymalnego odciążenia naszych klientów.

Zorganizujemy przewóz Twojego towaru

Organizujemy spedycję od A do Z, niezależnie od przewożonego towaru. Nasi spedytorzy zadbają o najmniejszy detal Twojego zamówienia, dzięki czemu stawiając na nasze usługi, zyskasz nie tylko doskonałą organizację transportu, ale również pewność i gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru.

IDEALNA ORGANIZACJA

Bezbłędna dokumentacja

Chcesz zlecić nam spedycję towaru? Prześlij zlecenie za pomocą dowolnego kanału komunikacji. My zajmiemy się resztą – sporządzimy dokładną dokumentację transportowa i zadbamy o niezbędne dokumenty i pozwolenia.

Optymalny środek transportu

Spedytorzy DUDA Logistics perfekcyjnie dopasują środki transportu do przewożonego towaru oraz ciągu transportowego. Weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki związane zarówno z jego transportem, jak i składowaniem oraz przeładunkami. Dzięki temu zapewnimy maksymalną optymalizację kosztów.

Stałe informowanie o stanie towaru

Z nami nie musisz obawiać się o swój towar. Dostarczymy Ci rozwiązania, dzięki którym zyskasz informacje o aktualnym miejscu oraz stanie Twojej przesyłki. DUDA Logistics dba o najwyższy komfort oraz jakość naszych usług spedycyjnych.

DLACZEGO DUDA LOGISTICS?

Komplementarność usług
Zadbamy o każdy detal
Dysponujemy najlepszymi fachowcami, którzy dostarczą komplementarne rozwiązania składające się na kompleksową usługę spedycyjną.
Elastyczne rozwiązania
Skalujemy je do Twoich potrzeb
Dopasowujemy ofertę do potrzeb oraz wymagań naszych klientów. Dzięki odpowiedniemu podejściu zapewniamy możliwie najlepsze rozwiązania.
Wiarygodny spedytor
Gwarantujemy bezstresową współpracę
Jesteśmy firmą ze stabilną pozycją w branży TSL. Poprzez klarowną historię oraz jasno określone cele rozwoju, DUDA Logistics to zaufany partner w biznesie.

Zapytaj o ofertę

Zachęcamy do przesłania zapytania. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

telefon: +48 885 700 714

e-mail: administracja@dudalogistics.pl